Radionica mr.sc. Jasmine Simić: Razvoj poduzetničke ideje preko plana do izvora financiranja

Pozivamo vas na predavanje mr. sc. Jasmine Simić Simić Savjetovanje pod nazivom Razvoj poduzetničke ideje: od ideje preko plana do izvora financiranja koje će se održati u petak, 8. 4. 2016. u 17h u Knjižnici za mlade u sklopu ciklusa predavanja Poslovne knjižnice.
Gradska knjižnica “Ivan Goran Kovačić” prošle godine je dobila nagradu za projekt najbolji poslovni centar u narodnim knjižnicama u Republici Hrvatskoj. Radi se o projektu pod nazivom “Work with us” koji je u suradnji sa zagrebačkim Ekonomskim fakultetom, diljem Hrvatske provodilo Veleposlanstvo SAD-a u suradnji s Hrvatskim knjižničarskim društvom. Glavna svrha poslovnih knjižnica je, na tragu poslovnih knjižnica iz SAD-a i Velike Britanije, da postanu važni faktori u restrukturiranju gospodarstva i nude veliku pomoć malom i srednjem poduzetništvu, ali i pomažu u stvaranju poduzetničke klime među mladima. Ideja je da se na jednom mjestu budućim mladim poduzetnicima da prostor sa svim (dostupnim) potrebitim informacijama za pokretanje vlastitog biznisa (knjižni fond iz područja ekonomije, računovodstva, menadžmenta, poduzetništva, prava, poslovnih časopisa; besplatni pristup bazama podataka s područja ekonomije i poduzetništva, organizirana stručna predavanja … ).

[foogallery id=”99″]